Przepiękne szkło lakierowane

Malowanie szkła hartowanego

W obecnych czasach coraz częściej w polskich domach , a dodatkowo mieszkaniach można odnaleźć innowacyjne aranżacje pomieszczeń, które są stworzone z wykorzystaniem nowoczesnym produktów. Perfekcyjnym przykładem takiego produktu jest hartowane lakierowane szkło. Najczęściej spotykane jest w kuchni, jednak możecie wykorzystać je też w salonie albo w sypialni.

Nakładany lakier na szkło może przybrać dowolną formę i stać się wspaniałą abstrakcją albo waszą ulubioną pocztówką z wakacji. Obrazy szklane lub szkło hartowane między szafkami kuchennymi jest doskonałą ozdobą każdego eleganckiego mieszkania. Na pewno będziecie zaskoczeni, ile klasy , a dodatkowo elegancji doda do waszego mieszkania ten drobny produkt. Na pewno nie będziecie żałowali żadne złotówki zainwestowanej w hartowane szkło.

Hartowane szkło wiszące na ścianie jako obraz znacząco różni się od tego położonego w kuchni. O ile zamiast płytek kuchennych, chcecie położyć wspaniałą mozaikę wykonaną na szkle hartowanym, to warto odpowiednio je sprawdzić. W tym przypadku jest wam niezbędny wysokiej jakości produkt, który jest odporny na wysokie temperatury. Wyłącznie takie szkło lakierowane hartowane będzie wstanie funkcjonować w pobliżu kuchenki gazowej albo elektrycznej. Warto więc przedtem z dużą uwagą upewnić się, czy produkt ten nadaje się do kuchni. W przeciwnym przypadku wasza piękna mozaika może pęknąć albo znajdujący się na niej lakier będzie się rozpuszczał z powodu wysokiej temperatury. Szkło hartowane odporne na wysokie temperatury jest troszkę droższe, ale daje możliwość na osiągnięcie de fakto przepięknego efektu.

Polecana strona: lakier na szkło.

Reklama