Wnętrza niebanalnie urządzone

Oświetlenie mieszkań

Współczesny projektant pomieszczeń może być amatorem pasjonatem. Nie musi dysponować kierunkowym wykształceniem wyższym, jeżeli już na własną rękę będzie systematycznie poszerzał własną wiedzę , a ponadto zdobywał wciąż nowe kwalifikacji. To, na co pozwolić sobie jednak nie może, to nieznajomość kultowych produktów, do których zalicz się chociażby designerskie meble MOOOI.

Takie trendy nie tylko wypada znać, ale wręcz powinno się je sobie przyswoić. Po to, ażeby nie wyjść na dyletanta w rozmowie z klientami i móc ubiegać się o zdecydowanie najlepsze zamówienia. W ogólności natomiast taka wiedza przydaje się do realizowania współczesnych projektów w ramach architektury pomieszczeń. Wymagania klientów są co prawda różnorakie, ale niełatwo znaleźć takiego, któremu do gustu nie przypadłyby chociażby lampy Serien.

Innowacyjne, stylowe oraz dodatkowo w nowoczesnym duchu. Jeżeli już projektant wnętrz ich nie zna, wtedy zapewne nie uda mu się do siebie przekonać bardziej wymagających klientów. A to z reguły osoby o najgrubszych portfelach, gotowe do uiszczenia wyższych rachunków. Dzięki nim udaje się również pozyskiwać kolejnych świetnych klientów oraz dodatkowo ich rentowne zamówienia. Dlatego jeżeli klient życzy sobie lampy Tom Dixon, to misją architekta jest znać je i wiedzieć, gdzie są do nabycia. Wręcz młody i dopiero nowicjusz projektant musi się orientować w takich tematach. Nieco wyższa szkoła to jednakże takie projekty jak tapety Cole&Son. Nie każdy o nich słyszał, choć aktualnie bardzo zyskują na znaczeniu i stają się coraz nie gorzej rozpoznawane.

Sprawdź również informacje na stronie: lampa BEAT.

Reklama